TIP! Eurowings ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Oslo z Prahy ↔ 1.990 Kč

TIP! Eurowings ✈ Norsko - levné letenky Oslo z Prahy ↔ 1.990 Kč
Rezervace letenky

Německá nízkonákladová společnost Eurowings zahájila prodej letenek s odlety z Česka také do Norska. Cílem je hlavní město Oslo. Pakliže nechcete cestovat odjinud než z Prahy, máte vyhráno. Ostatní lowcost dopravci totiž linku s odletem z Česka neprovozují. Obousměrné letenky do Osla se starty z Prahy se prodávají už za 1.990 Kč.

Dostupnost Eurowings letenek do Osla z Prahy

Letecká společnost má pro nás dvě verze letů na různá časová období. První Praha - Oslo a zpět za 1.990 Kč na měsíc listopad a nebo druhý za 3.590 Kč na termíny od listopadu 2022 do března 2023.

Jak se letí do Norska na palubě Eurowings?

Přímý let začíná na letišti Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika a končí na Oslo (OSL) Oslo airport - Norsko. Doba letu je přesně dvě hodiny a zpáteční let je v ceně.

Přeprava zavazadel do Norska

Eurowings jako ostatní nízkorozpočtový dopravci mají u letenek v přepravě jedno příruční zavazadlo bez doplatku.

 

Přehled dalších levných letenek do Norska

Oslo, Stavanger, Bergen najdete v aktuálním přehledu 6 verzí letů.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.