TIP! 🇬🇷 Eurowings - Řecko - letenky na Mykonos z Prahy na červen ↔ 4.490,- Kč

TIP! Eurowings - Řecko - letenky na Mykonos z Prahy na červen ↔ 4.490,- Kč
Rezervace letenky

Akční lety na řecký ostrov Mykonos lze podniknout při odletu z Česka také na palubě německé letecké společnosti Eurowings. Jaké podmínky nabízí? Jsou to obousměrné letenky na Mykonos z Prahy za 4.490,- Kč. Jestli vám tedy nevyhovují akční lety na Mykonos od Austrian Airlines s odlety z Vídně za 3.990,- Kč, je toto další alternativa.

I když Ryanair na oko nabízí na Mykonos letenky za lepší cenu, určitě to není na červen, jako v tomto případě. Na prázdniny už stojí letenka od Ryanair balík.

Cestovní období: S Eurowings do Řecka před začátkem letních prázdnin. Máte dovolenou v tomto období? Na Mykonos z Prahy můžeme s německou níkonákladovkou od 2. června do 23. června 2022.

Podmínky letu na palubě Eurowings: Odlety z letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česko s následným přímým letem na letiště Mykonos (JMK) Greece airport - Řecko. Doba letu necelé tři hodiny.

Přeprava zavazadel: 1 palubní zdarma

TIP: Jestli vám nevadí letět z Vídně, na červen, červenec a zaří lze objednat letenky za čtyři tisíce od Austrian Airlines, odkaz výše.

TIP: Přehled levných letenek do Řecka sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.