TIP! 🇵🇹 Eurowings - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Prahy ↔ 3.990,- Kč

TIP! 🇵🇹 Eurowings - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Prahy ↔ 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Cesty k jižnímu pobřeží Portugalska lze podniknout s odletem z Česka nově na křídlech německého nízkonákladového dopravce Eurowings. Jelikož se tradiční aerolinka TAP, která létá do Algarve z Prahy ničím teď nechlubí, přichází tarif vhod. Kdo chce letět do Faro bez přestupu rovnou z našeho hlavního města, nechť si připraví 3.990,- Kč.

Termíny: Letenky do Faro s odlety z Prahy v portugalském regionu Algarve jsou dostupné při odletech od poloviny května do 28. června 2022.

Eurowings létá do Algarve z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česká republika s přistáním na letišti Faro (FAO) airport - Portugalsko. Doba přímého letu je 3 hodiny a 40 minut.

Doplňkové informace: V ceně je také zpáteční let a doprava 1 palubního zavazadla. To může být u Eurowings taška s notebookem nebo kufr, kabelka, atd. (max. 40 x 30 x 25 cm).

Do Faro se nyní létá i z Vídně od 1.384,- Kč a Norimberku od 1.621,- Kč. Přehle akcí zde.

TIP: Přehled levných letenek do Portugalska sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.