TIP! Eurowings / LATAM Airlines / Lufthansa - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy (a zpět) 13.590,- Kč

TIP! Eurowings / LATAM Airlines / Lufthansa - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro z Prahy (a zpět) 13.590,- Kč
Rezervace letenky

Po více než roce čekání s potěšením představujeme levné letenky do Brazílie s odlety z Česka. Je tu nový kombinovaný akční tarif  německé nízkonákladovky Eurowings, brazilské LATAM Airlines a německé top aerolinky Lufthansa. Celkem za lidovku 13.590,- kč tu máme letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy.

Kdy se dá v této akci letět do Jižní Ameriky? V kalendáři najdeme lety do Brazílie s odlety od 17. listopadu. Nabídka na letošní rok už je celkem skromná. Letenky do Rio de Janeiro z Prahy od těchto aerolinek najdeme i na příští rok. Návraty jsou možné do 30. března 2022.

Itinerář tarifu: Odlétá se z letiště Praha (PRG) a poletíme na Barcelona (BCN) El Prat airport - Španělsko s Eurowings, kde máme dvě a půl hodiny na přestup. Poté poletíme do Brazílie, ale nejprve na letiště Sao Paulo(GRU) Guarulhos airport, kde máme opět cca 3 hodiny na přestup. Pak už fičíme s LATAM Airlines na finální letiště Rio De Janeiro (GIG) Rio airport - Brazílie.

Jak zpátky? S LATAM Airlines opět přes Sao Paulo,o všem pak už né přes Barcelonu, ale přes německý Frankfurt, kde přerstoupíme na spoj Lufthansa a s ní zpět do Prahy. U tarifu je doprava příručního zavazadla.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.