TIP! Eurowings ✈ Itálie - akční letenky Řím z Prahy ↔ 2.390 Kč

TIP! Eurowings ✈ Itálie - akční letenky Řím z Prahy ↔ 2.390 Kč
Rezervace letenky

Zaletět si do Říma můžeme přímo z Česka nově také s německou nízkonákladovou společností Eurowings. Dopravit letecky se tam dá až 8 různými způsoby. Dneska dáme přednost odletům z Prahy. U linky od Eurowings je výhoda, že cena letenky do Říma 2.390 Kč je jednotná, což irská Ryanair ani maďarská Wizz Air neumí.

Dostupnost dopravy do Říma na palubě Eurowings

Vyrazit s Eurowings do Říma můžeme hlavně během jara. Okrajově se ještě dá sehnat i letenka na zimu viz termíny od 27. února 2023 s návraty do 2. července 2023.

Do Říma i s Eurowings bez přestupu

Přílety na letiště Řím (FCO) Leonardo da Vinci airport - Itálie vedou z letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika. Cesta trvá bez deseti minut dvě hodiny. Stejně nás pak Eurowings hodí i zpátky do ČR.

Doprava zavazadel

Klasicky jako každá běžná nízkonákladová aerolinka, tak i Eurowings přidává k letence dopravu jednoho příručního zavazadla zdarma.

Náš tip

Bratislava, Vídeň, Katovice, Krakov, Praha. to jsou všechno místa, odkud lze podnikat levné lety do Říma. Chcete si tarify mezi sebou porovnat? Není nic snazšího. Dole uvidíte všechny dostupné možnosti, jak se dopravit do Říma. nyní jich je až 8, takže je z čeho vybírat.

Akční letenky do Říma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.