TIP! Eurowings ✈ Dánsko - letenky do Kodaně z Prahy na letní prázdniny ↔ 1.990 Kč

TIP! Eurowings ✈ Dánsko - letenky do Kodaně z Prahy na letní prázdniny ↔ 1.990 Kč
Rezervace letenky

Letní prázdniny v Dánsku? Cestovat do Skandinávie s odletem z naší vlasti na palubě německé letecké společnosti Eurowings není vůbec od věci, aneb nejen s Ryanair se v vyplatí letět do Kodaně. U ní totiž cena kolísá a změnu letu neprovedeme. Za to u Eurowings platí za letenky jedna cena pro všechny uvolněné termíny a to 1.990 Kč.

To není zdaleka jediná výhoda. Eurowings dovoluje provést změnu v rezervaci ještě cca hodinu před odletem, o tomhle si u Ryanair necháme zdát. V celku tak nejen, že za sezónní letenky Kodaň z Prahy na prázdniny dáme více, ale má to i tyto další nevýhody. Berte Eurowings!

Kdy letět s Eurowings do Dánska? Zahrnuty jsou letní prázdniny a nejen ty. Létá se až do podzimu. Jestli vás zajímá konkrétní doba, tak je to 6. červenec 2022 až 25. říjen 2022. Zahrnut je samozřejme i návrat do Česka.

Přímý let Praha (PRG) (Česká Republika) - Kodaň (CPH) Copenhagen airport - Dánsko trvá půldruhé hodiny.

TIP: Další levné letenky do Kodaně

TIP: Přehled všech levných letenek do Dánska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.