TIP! Eurowings ✈ Atlantik - Portugalsko - ostrov Madeira - akční letenky do Funchal z Prahy ↔ 4.590 Kč

TIP! Eurowings ✈ Portugalsko - ostrov Madeira - akční letenky do Funchal z Prahy ↔ 4.590 Kč
Rezervace letenky

Německá lowcostová aerolinka Eurowings patřící pod leteckou společnost Lufthansa stále rozšiřuje svou nabídku akčních letů s odlety z České republiky. Nově se podíváme také na portugalský ostrov Madeira. Jeden z nejrozkvetlejších ostrovů v Evropě patří po celý rok mezi častý cíl turistů. S Eurowings z Prahy do Funchal za 4.590 Kč.

Dostupnost letenek na Madeiru s odletem z ČR

Eurowings nám předkládá letenky Praha - Funchal a zpět za cca čtyři a půl tisíce Korun na přelom roku 2022/2023. V kalendáři najdeme volná místa od 4. prosince 2022 do 22. února 2023.

Jak poletím na Madeiru?

Na tento portugalský ostrov se s Eurowings létá z Česka bez přestupu! Odletíme z Prahy (PRG) - Václav Havel Prague airport a přistaneme na  Funchal (FNC) Madeira airport - Portugalsko. Doba letu na Madeiru v Indickém oceánu zabere asi čtyři a půl hodiny. V ceně je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel

Eurowings poskytuje jako ostatní lowcostové aerolinky přepravu jednoho palubního zavazadla zdarma. Rozměry do 55 x 40 x 23 cm s hmotností do 8 kg.

Tip redakce

Mrkněte také na dnešní přehled levných letenek do Porta.

Akční letenky Funchal (Madeira)

 

Přehled dalších levných letenek do Portugalska

TOP 10 na sezónu 2022 / 2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.