TIP! Etihad Airways ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně na palubě 4* aerolinky ↔ 15.490 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně na palubě 4* aerolinky ↔ 15.490 Kč
Rezervace letenky

Máme tady začátek září a s ním i nové letenkové akce. Po skončení letních prázdnin začíná být velká sháňka po letech do exotických krajin. Mezi ty hlavní patří samozřejmě Thajsko. Dneska si ukážeme nové akční letenky na ostrov Phuket od čtyřhvězdičkové letecké společnosti Etihad Airways. Dopravce létá z Vídně za 15.490 Kč.

Kdy letět na ostrov Phuket?

Vlajková čtyřhvězdičková aerolinka z Emirátů nabízí letenky na Phuket s odlety z Vídně za "patnáct a půl" v nabídce first minute. Počítejte s letenkami do Thajska až na příští rok. Rezervace lze provést na datum od 6. února 2023 do26. dubna 2023.

Jak se letí na Phuket?

Tato linka na Phuket patří po přímých letech mezi nejsnadnější a nejkratší. Etihad Airways odlétá z letiště Schwechat Vídeň (VIE) s následným přestupem v Abu Dhabí (AUH) (na přestup asi 2 hodiny) a pokračováním na  Phuket (HKT) Phuket Airport - Thajsko. V ceně letenky je i zpáteční let.

Doprava zavazadel na Phuket

U Etihad Airways máme bez doplatku 3 zavazadla. 2 palubní + 1 odbavené do váhového limitu 23 kg zdarma.

Tip redakce

Na Phuket létá přímo bez přestupu z Vídně EVA Air. A letenky z Prahy nabízejí na oplátku také Emirates Airlines. Přehled níže.

Akční letenky na Phuket

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.