TIP! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky na Mahe Island z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 13.990 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky na Mahe Island z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 13.990 Kč

S kterou leteckou společností se podívat na Seychely? Tuto zapeklitou otázku vám pomůže vyřešit dnešní letenkový tip. Poslední řešení výhodného tripu spočívalo v tarifu s odletem do Mahe Island až z italského Milána. Jednodušší řešení teď opět nabízí 4* Etihad Airways díky letenkám na Seychely s odlety z Vídně za 13.990 Kč.

Kdy vyrazit na Seychely?

Leťte na Seychely s Etihad Airways ještě letos. Cestovní období linky Vídeň - Mahe Island a zpět začíná 20. listopadem 2022 a končí 27. dubnem 2023.

Jak je náročná cesta na Seychely?

Tento spoj patří mezi ty snadné. Odlétá se z Vídně (VIE) a letí se pouze s jedním přestupem v Abu Dhabí (AUH) a příletem na Mahe Island (SEZ) Seychelles airport - Seychely. Návrat je po opačné ose.

Na Seychely bez doplatku až 3 zavazadla!

Etihad Airways poskytuje k letenkám na Seychely dopravu 3 kusů zavazadel zdarma. Ty zahrnují 2 příruční a 1 odbavené do váhového limitu 20 kg.

Tip redakce

Současně se za 14.790 Kč nabízí i varianta akčních letenek do Mahe Island s dvoudenním stopoverem v Abu Dhabí, což ocení hlavně dobrodruzi a cestovatelé, kteří chcou z cesty vytřískat maximum.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.