TIP! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky Male z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 13.590 Kč

TIP! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky Male z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 13.590 Kč
Rezervace letenky

Četné žádosti budiž vyslyšeny! Jako na zavolanou přichází s kůží na trh letecká společnost Etihad Airways, která má nové akční letenky na Maledivy, jenž jsou momentálně nejlevnější z 8 dostupných spojů. Rychle skočit můžeme po letenkách do města Male, při odletech z Vídně zaplatíme za obousměrnou cestu jenom 13.590 Kč.

Kdy na Maledivy za 13.590 Kč s 4* dopravcem?

S Etihad Airways se v rámci akce tarifu Maledivy z Vídně podíváme na ostrovy od jara do podzimu 2023. Klik na odkaz pod titulkem vám ukáže dostupnost letenek do Male v rozmezí 16. dubna až 29. října 2023.

Na Maledivy se letí přes Emiráty!

Itinerář trasy je z Vídně (VIE) přes Abu Dhabí (AUH) až do Male (MLE) airport - Maledivy. Zpátky poletíme stejně.

Servis na palubě Etihad Airways

Čeká vás nadprůměrný palubní servis už ve třídě "economy". Etihad Airways se řadí mezi nejlepší dopravce vůbec. Interaktivní zábava, bohaté jídlo a doprava příručního i odbaveného zavazadla gratis. To jsou jen základní bonusy tohoto dopravce.

Další alternativy na Maledivy?

Ano. Například z polských Katovic létá na Maledivy za 14.790 Kč oblíbená aerolinka Turkish Airlines. Opomenout nesmíme ani letenky 5* dopravců Qatar Airways a Emirates Airlines. V systému najdeme i jednu byznys třídu do Male od aerolinek Saudia Airlines. V rámci nabídek letenek na Maledivy najdeme i spoj na ostrov Gan Island.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.