TIP! Etihad Airways - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně (tam a zpět) 13.690,- Kč

TIP! Etihad Airways - Indonésie - levné letenky Jakarta z Vídně (tam a zpět) 13.690,- Kč
Rezervace letenky

Třikrát hurá! Po spuštění akčních letů do Indonésie se k nabídce na Bali připojuje i nabídka levných letenek do hlavního města. Do Jakarty můžeme letět s Etihad Airways při odletu z rakouské Vídně za 13.690,- Kč a to včetně letu zpět. Takový tip jsme tady naposledy měli už před koronou a to v létě roku 2019. Stihnete reagovat včas?

Etihad Airways je první aerolinkou, co prodává levné letenky Jakarta v letošním roce. Navíc odlety z Vídně jsou po Praze druhé nejoblíbenější vůbec.

Doba, kdy vycestovat je taky přívětivá. Odlétat do Indonésie - Jakarta s Etihad Airways je možné od 21. dubna do 29. listopadu 2022 a to jen při aktuální rezervaci.

Jak se tam dostaneme? Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přestupem v Abú Dhabí (AUH) airport - Spojené Arabské Emiráty a příletem na Jakarta (CGK) Soekarno Hatta airport - Indonésie.

Zavazadla: 2 příruční + 1 odbavené do 23 kg zahrnuty v konečné ceně levné letenky.

Dopravce: Etihad Airways

TIP: Na Bali má nyní Etihad Airways odlety z Frankfurtu 11.990,- Kč, z Mnichova 13.990,- Kč, Vídně 13.990,- Kč. Do Denpasar má letenky z Prahy aerolinka Turkish Airlines. Tarify najdete na stránce levné letenky do Indonésie.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.