TIP! Ethiopian Airlines ✈ Namíbie - akční letenky Windhoek z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 15.990 Kč

TIP! Ethiopian Airlines ✈ Namíbie - akční letenky Windhoek z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Západní pobřeží Afriky patří mezi nejméně osídlené země světa. Poznejte africkou netknutou přírodu tak, jak byla stvořena. Je tu nová lákavá nabídka na rezervaci letenky do Namíbie. Po letní akci od Lufthansy, kdy se dalo odlétat z Budapešti, nám pomocnou ruku podává Ethiopian Airlines přes lety do Windhoek z Vídně za 15.990 Kč.

Kdy letět do Namíbie?

S Ethiopian Airlines do Namíbie za netknutou Afrikou už teď na jaře. Na rezervaci je ideální čas z mnoha důvodů. Načasovanost akce a také odlety zhruba za čtvrt roku. Akční letenky do Windhoek z Vídně je možné na dobu mezi 16. březnem 2023 až 21. červnem 2023.

Do Namíbie se letí přes Etiopii

Itinerář cesty: Vídeň (VIE) - Addis Abeba (přestup - čekání na další letadlo je cca 3 hodiny). Cíl cesty do Afriky je Windhoek (WDH) Hosea Kutako International airport - Namibie. V ceně je i návrat.

4 zavazadla do Etiopie přepravíme zdarma

Zdá se vám cena letenek 4* přepravce vyšší? Berte prosím v potaz, že už například nedoplácíme ani za dopravu zavazadel. A že si můžeme vzít sebou hned 4 kusy. 2 putují do podpalubí jako odbavené a dvě máme u sebe jako příruční.

Náš tip

Cestovat s Ethiopian Airlines je komfortní zážitek za každé situace! Na palubě například nechybí multimediální zábavní systém a také příprava čerstvých jídel.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.