TIP! Ethiopian Airlines - JAR - levné letenky Johannesburg z Vídně (tam a zpět) 12.590,- Kč

TIP! Ethiopian Airlines - JAR - levné letenky Johannesburg z Vídně (tam a zpět) 12.590,- Kč
Rezervace letenky

Po měsíci znovu otevíráme kapitolu akčních letenek do Jihoafrické republiky. Silný hráč na trhu s dálkovými lety do Afriky je v letošním roce 2022 dopravce Ethiopian Airlines. Kromě letenek do Kapského Města jsou tu i akční lety do "města zlata". Obousměrné lety do Johannesburgu byly oceněny na částku 12.590,- Kč.

Posledně avizované echo na rezervaci levné letenky do Johanneburgu se datuje k loňskému listopadu ,kdy jsme doporučovali tarif Etihad Airways. Shodou okolností šlo taky o levné lety z Vídně.

Dostupnost: Do JAR během celého roku 2022! Ethiopian Airlines poskytuje široké spektrum volných míst. Objednávat si můžeme lené letenky Johannesburg na dobu od 18. března do 30. prosince 2022.

Linka Ethiopian Airlines odlétá z Vídně s přestup v Etiopii - Addis Abeba a příletem na Johannesburg (JNB) O R Tambo airport - Jihoafrická republika.

Zavazadla: 2 ks příruční + 2 ks odbavené do podpalubí započteny do akční letenky.

Dopravce: Ethiopian Airlines

TIP: Přehled všech levných letenek do JAR

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.