Sleva! Emirates ✈ Thajsko - levné letenky Pattaya z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 19.990 Kč

TIP! Emirates ✈ Thajsko - levné letenky Pattaya z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 19.990 Kč
Rezervace letenky

Las Vegas Asie? Thajské město Pattaya! Užít si aktivity na pláži, pak skočit do tropické botanické zahrada Nong Nooch a pak do víru noční zábavy do jednoho z mnoha vyhlášených podniků. To vše je nyní možné plánovat díky Emirates Airlines a její zpáteční akční letence do Pattaya s odletem z Vídně jenom za 19.990 Korun.

Kdy cestovat do Pattaya?

Stihnout se dá odlet ještě v hlavní turistické sezóně. Emirates Airlines nabízí levné letenky do Pattaya z Vídně na 23. leden 2023 až 28. června 2023.

Jak poletím do Thajska?

Linka z rakouského hlavního města Vídeň 4* společnosti Emirates Airlines začíná na letišti Schwechat (VIE) odkud vede do Dubaje (DXB). Na přestup ve Spojených Arabských Emirátech máme dvě a půl hodiny. Pak už rovnou do cíle, což je letiště Pattaya (UTP) U Tapao airport - Thajsko. U letu zpátky se v Dubaji zdržíme déle.

Náš tip

Akční letenky do Pattaya z Vídně od Emirates jsme mohli získat už loni na podzim. To jsme si ale museli připlatit ještě dva a půl tisíce Korun! Jako alternativa letenek s odlety z ČR tu je FlyDubai a její akční spoj Praha - Pattaya a zpět za 21.290 Kč na leden až červen 2023. Níže akční letenky Thajsko TOP 10 na sezónu 2023.

Akční letenky do Thajska TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.