TIP! Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Phuket z Prahy (zpáteční) 14.490,- Kč

Rezervace letenky

Prodeje letenek na thajský ostrov Phuket už jsou v plném proudu. Jaké jsou ty nejzajímavější? Kromě před 14 dny avizované akce Praha - Phuket a zpět od Qatar Airways za 13.790,- kč se vyjímá i nabídka čtyřhvězdičkové letecké společnost Emirates Airlines. Mrkněte taky na letenky na Phuket z Prahy od této aerolinky za 14.490,- Kč.

Co u rezervace levné letenky do Thajska nabízí Emirates Airlines? Kromě odletů z Česka i dostupnost s odletem třeba už zítra! Ano, odlétat na Phuket můžeme už zítra. Pokryta termíny je celá hlavní thajská sezóna od 1. září 2021 do 25. února 2022.

Pohodová linka obsahuje kratší přestup v Dubaji, ale nebojte, čas je dostatečný. U Emirates Airlines máme přepravu zavazadel... 1 odbavené a také 1 příruční v ceně akční letenky.

Tip: Pětihvězdičková Qatar Airways má nyní letenky na Phuket z Prahy za úžasných 13.790,- Kč. Odkaz přikládáme.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.