TIP! Emirates Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Pattaya z Prahy s jednodenní zastávkou v Dubaji ↔ 22.490 Kč

TIP! Emirates Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Pattaya z Prahy ↔ 22.490 Kč
Rezervace letenky

Je tady thajský hit pro náročné cestovatele od veleoblíbené letecké společnosti Emirates Airlines. Pozvánka na východní pobřeží Thajského zálivu se Čechům nerodí každý den. Pakliže až tak neřešíte cenu, hoďte očko na Emirates Airlines zpáteční letenky do Pattaya s odletem z Prahy za 22.490 Kč, jenž tu byly posledně v roce 2018.

Kdy letět do Pattaya?

Do Thajského království s nadstandartní Emirates Airlines od začátku příštího roku! Koukněte do kalendáře, najdete tam letenky do Pattaya z Prahy za 22.490 Kč na období 23. leden 2023 až 23. březen 2023. Připomínáme, že podmínky platí jenom při aktuální rezervaci.

Jak se letí do Pattaya?

Emirates Airlines je jediná letecká společnost, která momentálně nabízí takové letenky. Odlety z Prahy (PRG) vedou přes Dubaj (DXB), kde se zdržíme jeden den. Poté budeme pokračovat k přistání na letišti (UTP) U Tapao airport - Thajsko. U návratu máme v Dubaji jen hodinu na přestup, zpátky tedy letíme v podstatě bez čekání.

Jídlo na palubě!

Oproti ostatním aerolinkám a základním tarifům se na lince Praha - Pattaya a zpět dočkáme vytříbeného jídelního servis už v ekonomické třídě. Vybrat na přání si můžeme speciální stravu pro vegany, vegetariány a lidi co mají dietu.

Doprava zavazadel do Pattaya

Dvě zavazadla u Emirates Airlines jsou zdarma. Jedno kabinové a jedno odbavené do hmotnosti 25 kg.

Náš tip

Každý den sledujeme dění a vývoj cen letenek do Thajska. Víte, že do Bangkoku se dají pořídit letenky už za devět tisíc? Koukněte níže!

Akční letenky do Thajska TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.