TIP! EgyptAir ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 11.990 Kč

TIP! EgyptAir ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Vídně ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Na trh vstupuje Egyptská letecká společnost EgyptAir s novými akčními letenkami do Jihoafrické republiky. Na co se těšit? Po vyprodání loňské akce KLM Johannesburg za dvanáct a půl teď díky africké aerolince ušetříme na stejné lince další pětistovku. Do JAR už za dvanáct tisíc! Zpáteční levné letenky Johannesburg z Vídně stojí 11.990 Kč.

Kdy letět do JAR za 11.990 Kč?

Cestu do Jihoafrické republiky si u EgyptAir naplánujeme na jaro. Výprodej tarifu akční letenky do Johannesburgu z Vídně je možné bookovat na odlety od 11. do 30. května. Návraty jsou možné 17. a 24. května a nebo 12. června 2023. Vzhledem k výprodeji je potřeba levné letenky objednávat ihned.

Jak poletím s EgyptAir do Afriky?

Linka EgyptAir bude započata na letišti (VIE) Vienna Intl airport - Rakousko s jedním přestupem v Egyptě -  Káhira (CAI) Cairo airport. Odsud nám navazující letadlo letí asi za 4 hodiny s cílem Johannesburg (JNB) O R Tambo International airport - Jihoafrická republika. V ceně je i letenka zpět.

Náš tip

Toto je momentálně jediný akční spoj do Johannesburgu. Z nabídek do Jihoafrické republiky létá ještě do Kapského města za 16.990 Kč Ethiopian Airlines. Podrobností si přečtete na stránce levné letenky do JAR.

Akční letenky Johannesburg

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.