TIP! 🇪🇸 Easyjet - Španělsko - letenky na Menorcu z Berlína na začátek léta ↔ 1.816,- Kč

TIP! 🇪🇸 Easyjet - Španělsko - letenky Menorca z Berlína na začátek léta ↔ 1.816,- Kč
Rezervace letenky

Pokračujeme v mapování levných letenek na španělský ostrov Menorca! Jako další alternativu k Ryanair letenkám na Menorcu z Vídně (psali jsme minulý týden) doplňujeme zajímavý lowcost aerolinek Easyjet. Letecký dopravce z Britských ostrovů vypravuje další nízkorozpočtové lety na Menorcu z Berlína. Za kolik? Tam a zpět od 1.816,- Kč.

S našimi přehlednými tipy se v nabídkách leteckých společností neutopíte. U každého tipu doplňujeme odkaz na kalendář s výběrem volných míst. Kalendář na letenky Menorca z Berlína od Easyjet nechybí ani teď.

Dostupnost: Vyrazte na Menorcu z Berlína s Easyjet například na konci června. Začátek léta vychází právě okolo osmnácti stovek.

TIP: Jak do Berlína? Například vlakem od 370,- Kč

TIP: Výše přikladáme také zmíněnou první alternativu Vídeň - Menorca a zpět od konkurenční Ryanair.

TIP: Přehled levných letenek do Španělska TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.