TIP! Easyjet ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky na ostrov Lanzarote z Berlína ↔ od 2.175 Kč

TIP! Easyjet ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky na ostrov Lanzarote z Berlína ↔ od 2.175 Kč
Rezervace letenky

S EasyJet na Kanárské ostrovy zase o něco levněji! Tarif této britské lowcost aerolinky se spojem Berlín - Lanzarote a zpět byl spuštěn mezi posledními. Aktuálně však zaujímá pozici nejlevnějšího letů na Lanzarote a to i přes silnou konkurenci irského Ryanairu, který na ostrov vypravuje hned tři spoje a to s odlety z Vídně, Bratislavy a Berlína.

Kdy letět na Kanárské ostrovy?

Budeme li se chtít momentálně nejlevnější letenky na ostrov Lanzarote od 2.175 Kč, poohlédneme se po tarifu s odletem z německého Berlína s aerolinkou EasyJet v hlavní roli. Letenky se dají vybírat z cestovního období mezi 30. říjnem 2022 až 28. únorem 2023.

Jak poletím na ostrov Lanzarote?

Na Kanáry se v tomto případě odlétá s EasyJet z Berlína - letiště Brandenburg (BER) - Německo a letí se bez přestupu na  Lanzarote (ACE) airport - Španělsko. Na ostrově budeme asi za 5 hodin letu.

Tip redakce

Oproti červnu klesla cena letenek na Lanzarote u EasyJet asi o tři stovky, tak toho využijte. Níže přidáváme souhrn všech letů na Lanzarote.

Akční letenky na Lanzarote

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.