TIP! Easyjet - Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Berlína (tam zpět) na léto od 1.546,- Kč

TIP! Easyjet - Řecko - levné letenky na ostrov Santorini z Berlína (tam zpět) na léto od 1.546,- Kč
Rezervace letenky

Jelikož se hravě a za pár korun dopravíme do Berlína, dává cestovatelům odlet do Řecka z německého města smysl. Zvláště v případě, kdy je cílem vyhlášený a pohádkový ostrov Santorini. Z Berlína nyní nejlevněji na Santorini létá z Berlína dopravní společnost Easyjet. Ani Ryanair teď letenky na Santorini nemá levnější než 1.541,- Kč.

Ba co víc, Easyjet má teď v únoru letenky na Santorini z Berlína s cenou okolo patnácti stovek na atraktivní sezónní letní termíny od 27. června. Jediným úskalím jsou sporadické termíny s návraty. Nahlédněte do letového kalendáře (odkaz pod titulkem) Santorini a skočte co nejrychleji po nějakém datu. Sezónní letenky Řecko na rok 2022 teď jdou na dračku.

Jak poletím do Řecka na palubě Easyjet? Odlétat budu z letiště Berlín Tegel (BER) a přistávat budu na letišti Santorini (JTR) Santorini airport - Řecko. Doba přímého letu je 3 hodiny a 20 minut. Stejně se budeme i vracet.

Zavazadla zdarma: Jeden kus kabinového zavazadla s neomezenou váhou je u letenky bez doplatku.

Dopravce: Easyjet

Na Santorini létají i aerolinky Ryanair a Wizz Air při odletech z Krakova a Vídně. Souhrn uvidíte na stránce levné letenky na Santorini.

Milujete Řecko? Zde je pro vás aktuální přehled TOP 10 nejlevnejší letenky Řecko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.