TIP! Easyjet ✈ Portugalsko - akční letenky Porto z Prahy ↔ od 1.886 Kč

TIP! Easyjet ✈ Portugalsko - akční letenky Porto z Prahy ↔ od 1.886 Kč
Rezervace letenky

Výhodné podmínky pro vycestování do Portugalska teď nabízí i britská lowcostová společnost Easyjet. Je mnoho důvodů, proč navštívit druhé největší město Porto. Kdo jej pozná, ten si ho musí zamilovat. Atmosféra se nedá popsat, tady si to prostě žije vlastním životem. Se zmíněnou aerolinkou teď máme letenky do Porta z Prahy od 1.886 Kč!

Kdy letět do Porta

Cena je pro termíny hodně odlišná a kolísá jako na houpačce, proto je důležité dát si záležet s výběrem nejlepší možné kombinace termínu. Takové je například datum 13. - 24. na měsíc prosinec. Během ledna se do Porta s Easyjet necestuje. To opět zase až od 4. února 2023.

Jak se letí do Porta z ČR?

Odlety do Portugalska s Easyjet jsou z našeho nejvytíženějšího letiště v Praze - letiště Václava Havla Prague airport (PRG). Přestupovat nebudeme. Od nás se dostaneme přímým spojem na letiště Porto (OPO) Porto Airport. Doba letu je 3 hodiny a 20 minut. Stejně jen opačně poletíme i zpátky do Česka.

Easyjet a doprava zavazadel

V základní ceně každé takové letenky je od roku 2023 malé palubní zavazadlo s rozměry do 45 × 36 × 20 cm.

Náš tip

Do Porta v Portugalsku se létá také z Vídně, Berlína, Krakova a Norimberku. Celkem je v říjnu k dispozici 8 tarifů. Kromě EasyJet tam často létá i Ryanair a taky TAP Air Portugal

Akční letenky Porto

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.