TIP! Easyjet - Nizozemsko z Česka za cca tisícovku - levné letenky Amsterdam z Prahy (a zpět) od 1.175,- Kč

TIP! Easyjet - Nizozemsko z Česka za cca tisícovku - levné letenky Amsterdam z Prahy (a zpět) od 1.175,- Kč
Rezervace letenky

Po týdnu znovu aktualizujeme možnosti levných letů do nizozemského Amsterdamu? Jde to zase o něco levněji! Jak si nejvýhodněji zaletět do města tulipánů, coffeeshopů, kol, racků a umění? O tom pojednává náš dnešní tip. Nabízí se celkem 4 tarify. Nejlevnější letenky do Amsterdamu jsou z Prahy a startují na 1.175,- Kč.

Tři tarify do Amsterdamu jsou s odlety z Prahy a jeden z Vídně. Tři spoje jsou nízkonákladové a jeden je klasický. Tady soupeří Easyjet, Vueling Airlnes a KLM. Kdo je nejlevnější? Je to britský dopravce na lince Praha - Amsterdam a zpět již od 1.175,- Kč.

Dostupnost: Cena tarifu Easyjet nám klesla o necelých 100,- Kč, i to na zemi nenajdeme, navíc se okolo částký 1.175,- Kč dá zabookovat daleko více termínů, než posledně. Nejlépe teď vychází letenky do Amsterdamu z Prahy při rezervaci na únor a březen.

Dopravce: Easyjet

Jak jsou na tom ostatní aerolinky? Španělská Vueling létá do Amstru z Prahy a zpět od 1.688,- Kč. Pak je tu znova Easyjet se svojí linkou s odletem z Vídně. Ta je oproti letům z Prahy dokonce dražší a stojí od 1.775,- Kč.

Kdo dává přednost klasickému letu oproti tomu nízkonákladovému, nechť mrkne na akční letenky do Amsterdamu z Prahy od KLM. Za cestu od února až do října i včetně letních prázdnin dáme 2.590,- Kč.

Kompletní přehled akčních letenek do Amsterdamu zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.