TIP! 🇳🇱 Easyjet! Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy a Vídně (zpáteční) na léto od 1.685,- Kč

TIP! Easyjet! Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy a Vídně (zpáteční) na léto od 1.685,- Kč
Rezervace letenky

Jestli nevyhledáváte dovolenou u moře, zvažte cestu do oblíbeného Amsterdamu. Lowcost linky do hlavního města Nizozemska má pod svými křídly britská letecká společnost Easyjet. V rezervačním systému teď najdeme výhodné obousměrné letenky Amsterdam s odlety z Prahy od 1.685,- Kč a alternativně také Vídně od 2.278,- Kč.

Daleko atraktivnější jsou letenky Praha - Amsterdam a zpátky. Proč? Jsou o pětikilo levnější a taky lowcosty z Vídně jsou posezónní, kdežto z naší metropole se podíváme do Nizozemska v létě přes hlavní turistickou sezónu. Připlacet přitom nebudeme, naopak. Nejméně zaplatíme za letenky na červen a červenec!

Alternativa: Klasické letenky do Amsterdamu z Prahy za 2.590,- Kč má KLM. Termíny jsou na květen až říjen, odkaz výše.

TIP: Podívejte se na kompletní přehled levných letenek do Nizozemska (Holandska), létá se také za pár stovek do Eindhovenu.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.