TIP! Easyjet - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam z Prahy na letní prázdniny (zpáteční) od 1.697,- Kč

TIP! Easyjet - Nizozemsko - levné letenky Amsterdam na letní prázdniny (zpáteční) od 1.697,- Kč
Rezervace letenky

Jestli pro vás neznámená dovolená jen válení se u moře Máme pro vás bezva cestovní tip na jaro a léto do země tulipánů. Nejvýhodn ější lety do Nizozemska z Česka má tradičně pod palcem britská letecká společnost Easyjet a moc konkurence tady nemá, jelikož KLM je na lince do Amsterdamu v hlavní turistické sezóně skoro o jednou tolik dražší.

Ať už se rozhodnete letět do Amsterdamu na jaře nebo v létě, můžeme se stále pohybovat v cenové relaci okolo sedmnácti stovek. Odlétat se dá už 21. března, ale na tento měsíc je letenka ještě drahá, to stejné platí i o dubnu. Vyplatí se cestovat v květnu, červnu, červenci a srpnu. Linka je otevřena až do 19. února 2023. Začátek roku vychází taky dobře.

Na letišti v Amsterdamu (AMS) - Schiphol airport - Holandsko budeme s Easyjet z Prahy (PRG) letiště Václava Havla za půl druhé hodiny. Počítejte také se zpátečním letem a dopravou zdarma jednoho kabinového zavazadla.

Dopravce: Easyjet

Z cest do Nizozozemska doporučujeme také Eindhoven z Bratislavy nebo Vídně od 736,- Kč od aerolinek Ryanair. Více se dozvíte na stránce přehled levné letenky do Holandska.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.