TIP! Easyjet ✈ Kanárské ostrovy - levné letenky na ostrov Fuerteventura z Berlína na léto ↔ od 2.195 Kč

TIP! Easyjet ✈ Kanárské ostrovy - levné letenky na ostrov Fuerteventura z Berlína na léto ↔ od 2.195 Kč

Udělejte si radost dovolenou na Kanárských ostrovech. S našimi tipy na individuální cestování bez cestovky to může stát daleko méně, než si možná myslíte. A to ještě třeba i teď těsně před začátkem letní sezóny! Je tu inspirace v podobě zpáteční levé letenky na ostrov Fuerteventura s odletem z Berlína od 2.195 Kč včetně všech poplatků.

Dostupnost termínů do Puerto del Rosario

Lety na ostrov Fuerteventura z Berlína režíruje britská nízkorozpočtová aerolinka EasyJet. Z termínů se jednoznačně nejvíce vyplatí letenka na Kanáry ještě na tento měsíc. Na cenu okolo dvou tisíc se dostaneme při rezervaci data 21. - 25. 6. 2022. Termíny na letní prázdniny jsou u Easyjet už rozprodány, ale od 5. září to opět zase létá za solidní peníz.

Trasa letu na Kanárské ostrovy

Odlétejte z letiště Berlín (BER) Brandenburg - Německo a leťte přímým letem na Puerto Del Rosario (FUE) Fuerteventura airport - Španělsko. Na Kanáry se letí přes 5 hodin. Není se čemu divit, jsou až v Atlantiku. Zpáteční let je v ceně.

Doprava zavazadel

U EasyJet máme zdarma první kus příručního zavazadla o rozměrech 45x36x20 cm s neomezenou váhou. Další zavazadlo je libovolné.

Akční letenky Puerto del Rosario

 

Další tipy na cestování na Kanárské ostrovy

Aktuální přehled levných letenek na sezónu 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.