TIP! Easyjet ✈ Itálie - Lombardie - letenky do Milána z Prahy ↔ 1.029 Kč

TIP! Easyjet ✈ Itálie - Lombardie - letenky do Milána z Prahy ↔ 1.029 Kč
Rezervace letenky

Nastává střídání stráží na pozici nejlevnějších letenek do italské Lombardie. Easyjet mění zaběhaná pravidla a konkurenci na spoji z české metropole Prahy do italského Milána ukazuje o malý chloupek záda. Na této trase byla vždycky letecká společnost Wizz Air i Ryanair levnější. Nyní je asi o 10% levnější právě britská aerolinka Easyjet.

Easyjet má nyní nejlevnější letenky do Milána s odletem z Česka. Cestovat se dá s britským dopravcem dokonce už ode dneška (13.5.) s návraty až do podzimu. Výhodná cena dnes u Easyjet platí pro jaro, léto i podzim.

Přímý let společnosti Easyjet z letiště Praha (PRG) vede na letiště Milán (MXP) Malpensa airport - Itálie. Doba letu hodina třicet. Návrat je po stejné trase. Zavazadlo v ceně.

TIP: Z letištního terminálu do centra Milána jezdí autobusy co 20 minut.

TIP: Přehled levných letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.