TIP! Easyjet ✈ Itálie - Lombardie - letenky do Milána z Prahy ↔ 1.029 Kč

TIP! Easyjet ✈ Itálie - Lombardie - letenky do Milána z Prahy ↔ 1.029 Kč
Rezervace letenky

Nastává střídání stráží na pozici nejlevnějších letenek do italské Lombardie. Easyjet mění zaběhaná pravidla a konkurenci na spoji z české metropole Prahy do italského Milána ukazuje o malý chloupek záda. Na této trase byla vždycky letecká společnost Wizz Air i Ryanair levnější. Nyní je asi o 10% levnější právě britská aerolinka Easyjet.

Easyjet má nyní nejlevnější letenky do Milána s odletem z Česka. Cestovat se dá s britským dopravcem dokonce už ode dneška (13.5.) s návraty až do podzimu. Výhodná cena dnes u Easyjet platí pro jaro, léto i podzim.

Přímý let společnosti Easyjet z letiště Praha (PRG) vede na letiště Milán (MXP) Malpensa airport - Itálie. Doba letu hodina třicet. Návrat je po stejné trase. Zavazadlo v ceně.

TIP: Z letištního terminálu do centra Milána jezdí autobusy co 20 minut.

TIP: Přehled levných letenek do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.