TIP! Easyjet - Itálie - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) od 1.010,- Kč

TIP! Easyjet - Itálie - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) od 1.010,- Kč
Rezervace letenky

Do Neapole se dá dostat levně nejen s aerolinkami Wizz Air a Ryanair. Také u britského dopravce Easyjet je možné využít alternativní nabídku levných letů do italské Kampánie. Jestli rádi cestujete doc Itálie na jaře a plánujete to i na letošní rok, mohla by vás oslovit zpáteční letenka do Neapole s odletem z Prahy již od 1.010,- Kč.

Co nám nabídne Easyjet na rok 2022? Již nyní je možné rezervovat si nejlevnější lety Neapol z Prahy. Ty připadaji na odlety od 28. března, během dubna a května. A co léto a prázdniny? Sezónní letenka do Neapole z Česka na letní prázdniny se dá například na přelom července a srpna booknout i pod patnáctset korun!

Easyjet odlétá do Kampánie z letiště Praha (PRG) - Česko a letí přímo bez přestupu na letiště Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie. Doba letu je 2 hodiny.

Zavazadla: Zahrnuto 1 příruční zavazadlo bez doplatku.

Dopravce: Easyjet

Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.