TIP! Easyjet ✈ Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy ↔ od 1.307 Kč

TIP! Easyjet ✈ Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy ↔ od 1.307 Kč
Rezervace letenky

Zaleťte si výhodně do oblíbeného hlavního města Holandska pyšnící se 165 vodními kanály zapsané mezi památky UNESCO a nejen to. 700 let staré město toho nabízí hodně. Kdo chce na nákupy, nesmí minout De 9 Straatjes (Devět ulic) s nejlepšími obchody v zemi. To vše bude snadnější se zlevněnou letenkou do Amsterdamu z Prahy.

Letenky do Amsterdamu a zpátky již od 1.307 Kč!

Jelikož vývoj cen letenek do Amsterdamu sledujeme dlouhodobě, můžeme vás ujistit, že levnější zpáteční letenky Praha - Amsterdam a zpět už neseženete. Pod tisíc Korun tento lowcost spoj od EasyJet nikdy nestál a ani nikdy stát nebude. Z cestovního období od 11.prosince 2022 až 30. září je teď cena na všechny měsíce skoro na stejné úrovni. Nejlevnější letenky Amsterdam jsou na termíny od konce ledna s návraty do konce března.

Do Amsterdamu z Prahy bez přestupování!

Hodina čtyřicet, to je přesný čas letu společnosti EasyJet na lince z letiště Praha Václav Havel (PRG) Prague airport - Česko s přílety na letiště Amsterdam (AMS) Schiphol airport - Holandsko. Zpáteční let do Česka je o 5 minut kratší.

EasyJet a doprava zavazadel

Příruční zavazadlo u aerolinek EasyJet není limitováno váhou, jelikož jeho hmotnost není nijak omezena. Kufr nebo taška 45x36x20 cm je v ceně letenky. Druhý kus příručního zavazadla o rozměrech 56x45x25 cm si může cestující vzít na palubu letadla také, stačí si dokoupit doplňkové služby viz krok v průběhu rezervačního procesu.

Náš tip

Chcete další alternativy levných letenek do Holandska? Je tu Eindhoven z Bratislavy od 974 Kč od Ryanair. Irská aerolinka létá také z Vídně od 1.195 Kč. Zbývají akční letenky Amsterdam od KLM z Vídně za 3.390 Kč a Prahy za 3.990 Kč.

Akční letenky do Holandska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.