TIP! Easyjet ✈ Francie - Korsika na srpen - akční letenky Bastia z Berlína ↔ 3.263 Kč

TIP! Easyjet ✈ Francie - Korsika na srpen - akční letenky Bastia z Berlína ↔ 3.263 Kč
Rezervace letenky

Francouzská Korsika jako hlavní cíl dovolené ještě teď v průběhu letních prázdnin nemusí zůstat jen jako nesplněná zbožná myšlenka. I když je za minutu dvanáct, je tady jedna povedená varianta nízkonákladových zpátečních letenek od letecké společnosti EasyJet. Využijte vybrané letní letenky do Bastie s odletem z Berlína už za 3.263 Kč.

Kdy vyrazit na Korsiku?

Letenky Bastia s odlety z Berlína od EasyJet se prodávaly už v průběhu sezóny, nicméně i nyní v polovině letních prázdnin je tady atraktivní cena letenky na Korsiku na srpen. Jako naprosto ideální se jeví datum 25.8. až 30.8 2022.

Jak poletím na Korsiku?

Odlétá se z letiště Berlín Brandenburg (BER). Přílety jsou pak na letiště Bastia (BIA) Poretta Airport (Francie) za cca dvě hodiny. Zpáteční letenka je v ceně.

Kolik zavazadel sebou?

Na palubu si bereme 1 příruční zdarma. Toto zavazadlo u EasyJet není omezeno váhu, pouze rozměry 45x36x20. Další zavazadlo například se zakoupením priority boarding.

Akční letenky Bastia

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.