TIP! 🇫🇷 Easyjet - Francie - Korsika na léto - levné letenky Bastia z Berlína ↔ 2.358,- Kč

TIP! Easyjet - Francie - Korsika na léto - levné letenky Bastia z Berlína na srpen ↔ 2.358,- Kč
Rezervace letenky

Ostrov přezdívaný jako zelený smaragd středomoří, aneb je tady nová pozvánka na letní Korsiku! Pro aktivní cestovatele jako stvořený! Tady moc lowcost aerolinky ale z letišť, které bychom mohli smysluplně využít pro odlet, nelétají. Vyjímkou je nízkonákladová Easyjet, která létá z Berlína. Koukněte na letenky Bastia už za 2.358,- Kč.

Kdy se vypravit do Francie? Situace je jasná, letenky do Bastie z Berlína jsou dostupné hlavně na letní prázdniny při odletech od 28. června do 3. září 2022. Když se budeme bavit přímo o dané výše zmíněné částce pod dva půl tisíce korun, zabookujte si let na druhý prázdninový měsíc, tedy srpen.

Na Korsiku se odlétá se z letiště Berlín Brandenburg s příletem na letiště Bastia (BIA) Poretta airport - Francie za dvě hodiny.

Jedno zavazadlo je u této zpáteční lowcost letenky bez doplatku (EasyJet někdy přidává dvě).

TIP: Do Berlína nás levně dopraví například České Dráhy, nebo autobusy Flixbus.

TIP: Přehled levné letenky Francie sezóna 2022

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.