TIP! Easyjet - Francie - Korsika - levné letenky Bastia z Berlína (tam a zpět) na letní prázdniny 1.984,- Kč

TIP! Easyjet - Francie - Korsika - levné letenky Bastia z Berlína (tam a zpět) na letní prázdniny 1.984,- Kč
Rezervace letenky

Uvažujete nad letní dovolenou na francouzské Korsice? Čtvrtý největší ostrov Středomoří si vybírají hlavně náročnější cestovatelé, kteří se nespokojí s Chorvatskem, Itálií ani Španělskem. Francie je o level výše a nyní nám jde na ruku Easyjet. Za zlevňuje sezónní letenky Bastia s odletem z Berlína na 1.984,- Kč.

Nabídka s levnými letenkami do Bastie je čistě orientovaná na hlavní turistickou sezónu a to je obrovská výhoda. Za sezónní lety na Korsiku se totiž vždy platí nejvíce.

Dostupnost: Kalendář Easyjet obsahuje odlety na Korsiku 30. června a potom také taky během celého srpna. Letenky Bastia při odletu z Berlína je ale potřeba booknout už nyní, protože ty na nikoho do léta čekat nebudou. Návraty z Korsiky jsou zde možné do 25. srpna 2022.

Odlétá se z letiště Berlín - Brandenburg (BER) a přilétá se na letiště Bastia (BIA) Poretta airport - Korsika - Francie. Doba letu je 2h 10min.

Tip: Váha kabinového zavazadla o rozměrech 45x36x20, které je v ceně levné letenky, není u Easyjet nijak omezena a to je oproti ostatním aerolinkám druhá velká výhoda.

Dopravce: Easyjet

Další tipy na letenky do Francie zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.