TIP! 🇪🇬 Easyjet - Egypt - levné letenky Marsa Alam z Berlína (zpáteční) od 2.496,- Kč

TIP! 🇪🇬 Easyjet - Egypt - levné letenky Marsa Alam z Berlína (zpáteční) od 2.496,- Kč
Rezervace letenky

Nedostanete dovolenou přes letní prázdniny a přesto byste se chtěli vyhřívat na sluníčku. Exotická dovolená stojí desítky tisíc, ale ne v případě, poletíte li chytře s leteckou společností Easyjet do Egypta. Leťte bez cestovky a zkrouhněte náklady na minimum. S letenkou do letoviska Marsa Alam z Berlína to jde už od 2.496,- Kč.

Do Egypta s britskou nízkonákladovkou Easyjet od listopadu! Chcete li na letence do Marsa Alam ušetřit na maximum a dostat se na dva a půl tisíce, leťte v průběhu prosince, ledna a nebo února. Ve všech těchto třech měsících se pohybujeme v dané cenové relaci.

Informace o letu: Lowcostou linku Easyjet vypravovanou z letiště Berlín Brandenburg (BER) provází pětihodinový přímý let na letiště Marsa Alam (RMF) airport - Egypt.

Co si vzít do letadla? Bez doplatku je přeprava 1 kusu palubního zavazadla.

TIP: Přehled všech akčních letenek do Egypta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.