TIP! Easyjet ✈ Egypt - levné letenky do Marsa Alam z Berlína ↔ od 2.496 Kč

TIP! Easyjet ✈ Egypt - levné letenky do Marsa Alam z Berlína ↔ od 2.496 Kč
Rezervace letenky

Zapeklitá otázka pro cestovatele s malým rozpočtem. Kam se vypravit v zimě za teplem, abychom se vlezli do nízkých cestovních nákladů? Jeden takový tip tu pro vás dnes máme. Egypt! Máte to blízko do německého Berlína? Pak šmahem skočte po levné letence do Marsa Alam. Při odletu z tohoto města nám postačí 2.496 Kč.

Kdy letět do Egypta za dva a půl tisíce Korun?

Letenky do Marsa Alam v cenové relaci 2.496 Kč lze u EasyJet pořídit za takto výhodných podmínek i třeba na dnešní odlet 28.12. 2022. Další atraktivní místa na zmíněné hranici koupíme taky na leden a únor příštího roku.

Na lince do Egypta se nepřestupuje!

Lowcost s letenkami do Egypta společnosti EasyJet vede z letiště Berlín Brandenbug (BER) - Německo, s příletem na Marsa Alam (RMF) Marsa Alam Arpt. Let do Egypta u EasyJet trvá 5 hodin. V částce je i doprava zpět.

Do Egypta s neomezenou váhou zavazadla

Jako jeden z mála lowcostů, tato linka do Marsa Alam obsahuje dopravu příručního zavazadla, kde nejste omezení váhovými kritérii. Rozměru musí být do 45x36x20 cm.

Náš tip

Kdo by vyhlížel jiný spoj do Marsa Alam nechť veme na vědomí, že Eurowings svoje letenky do Egypta z Prahy za 4.290 Kč už vyprodala, jinou alternativu tak nyní nemáme.

Akční letenky do Marsa Alam

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.