TIP! Easyjet ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh ↔ od 1.850 Kč

TIP! Easyjet ✈ Egypt - akční letenky Sharm El Sheikh ↔ od 1.850 Kč
Rezervace letenky

EasyJet rozšiřuje svoje nízkonákladové lety do Egypta! Po Hurghadě a Marsa Alam bychom vám rádi ukázali také nový spoj do přímořského turistického letoviska Sharm El Sheikh. Jste li dobrodružně založení, využijte výhodné lety do Sharm El Sheikh s odletem z italského Milána již od 1.850 Kč. K odletu se dopravíme od 693 Kč.

Kdy letět do Sharm El Sheikh?

EasyJet létá do Egypta hned po skončení letních prázdnin. Volná místa do Sharm El Sheikh z Vídně najdeme na termíny od 4. září 2022 s návraty do 8. května 2023. Nejlevnější letenky koupíme na datumy od listopadu, což je ideál, protože letět směr Egypt přímo v létě by pro mnohé byla sebevražda.

Jak poletím do Egypta?

Odlétá se z italského Milána (ideální vzít to jedním šupem třeba za nákupy) - letiště Malpensa (MXP). Následuje přímý čtyřhodinový let na letiště Sharm El Sheik (SSH) Ophira airport - Egypt. Let tam i zpět vypravuje britská aerolinka EasyJet.

Doprava zavazadel

Maximální hmotnost palubního zavazadla u společnosti EasyJet není nijak omezena. První kus příručního zavazadla o rozměrech 45x36x20 cm je v ceně levné letenky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.