TIP! 🇭🇷 Easyjet - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Rijeka z Berlína (zpáteční) na letní prázdniny 1.716,- Kč

TIP! 🇭🇷 Easyjet - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Rijeka z Berlína (zpáteční) na začátek létních prázdnin 1.716,- Kč
Rezervace letenky

Představujeme úplně nový lowcost letecký spoj na chorvatský poloostrov Istrie. Doposud jste znali jen výhodné lety do Puly z Vídně. Když ale bydlíte na severu Čech, můžete využít výhodné letenky do Rijeky při odletech z Berlína. Na dané trase operuje Easyjet, které vyplnila díru na trhu s nabídkou levných letenek do tohoto letoviska.

Jedinečným tarifem to nekončí. Za příjemných 1.716,- Kč tu máme levné letenky do Rijeky přímo na začátek letních prázdnin. Například termín 28.6. - 5.7. Tímto ale nekončíme, kombinací je daleko více. Takto levně lze letět na Istrii skoro přes celé prázdniny. Tohle je oproti ostatním nízkonákladovým tarifům vyjímka tak se vyplatí ji chytnout včas za pačesy.

Přímý let aerolinek Easyjet z letiště Berlín Brandenburg (BER) vede na letiště Rijeka (RJK) airport - Istrie - Chorvatsko a trvá hodinu a třičtvrtě. Zpáteční letenka z chorvatské Istrie je v ceně a taky palubní zavazadlo, za to se už neplatí.

TIP: Co další kromě Rijeky? Mrkněte na přehled levných letenek do Chorvatska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.