TIP! Easyjet - Anglie - levné letenky Londýn z Prahy (tam a zpět) od 925,- Kč

TIP! Easyjet - Anglie - levné letenky Londýn z Prahy (tam a zpět) od 925,- Kč
Rezervace letenky

Do Londýna vyrážíme nejčastěji s leteckými společnostmi Ryanair a Wizz Air. Dobré podmínky pro let z Česka však nabízí i britská aerolinka Easyjet. Inspirujte se obousměrnou letenkou Londýn s odletem z Prahy. Vlezeme se i pod tisícovku. Zpáteční lety do hlavního města Velké Británie u Easyjet začínají na 925,- Kč.

Nízkonákladové letenky do Londýna od všech nízkonákladových aerolinek (kromě Smartwings) mají různé ceny. Určitě tak stojí za to nahlédnout do kalendáře a volit termín právě podle toho, kdy je to nejvýhodnější. Nyní to vychází například na odlet do Londýna na odlety nam konci tohoto měsíce (např. 29. a 30. 3. 2022)

Easyjet jako ostatní lowcost letecké společnosti, dává k letence přepravu jednoho příručního zavazadla zdarma (45x36x20 cm).

Do Anglie se odlétá z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko a přistává na letišti Londýn (LGW) Gatwick airport - Velká Británie. Přímý let společnosti Easyjet trvá dvě hodiny a pět minut. Zpáteční let je v ceně.

Dopravce: Easyjet

TIP: Jestli si chcete udělat přehled ve všech tarifech do britské metropole, podívejte se na aktuální přehled akčních letenek do Londýna.

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.