TIP! Delta Airlines ✈ USA - přímé lety do New Yorku z Prahy na hlavní turistickou sezónu ↔ 13.990 Kč

TIP! Delta Airlines - USA - přímé lety do New Yorku z Prahy na hlavní turistickou sezónu ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Ještě stále nemusí být pozdě letošní rok a i teď už skoro na začátku června narazit na výhodné akční letenky do USA - New Yorku s odlety od nás na hlavní turistickou sezónu 2022. Kdo ale tohle prováhá a bude chtít v létě letět úplně na poslední chvíli, tak při rezervaci ho to bude stát i kalhoty. Z Prahy do New Yorku bez přestupu za 13.990 Kč.

Všimli jste si poslední věty v prvním odstavci? Ta je totiž zásadní. Kombinace sezónní letenky, odletu z Prahy a ještě přímého letu je něco, co vždycky stojí hromadu peněz. Nyní si přímé letenky do New Yorku z Prahy bookneme za čtrnáct tisíc. Takovou příležitost nám teď dává francouzská letecká jednička, aerolinka Air France.

Dostupnost: Přímé letenky Praha - New York a zpět od Air France objednávejte přes kalendář (modrý odkaz) na období od 27. května 2022 do 4. září 2022. Letenky na červenec už nejsou, na srpen to jsou poslední místa!

Air France odlétá z letiště Praha (PRG) a letí se bez přestupu na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport - Spojené státy americké. Doba přímého letu do Ameriky je 9 hodin.

TIP: Přehled nejlevnějších letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.