TIP! Delta Airlines ✈ Jižní Amerika - Peru - akční letenky Lima z Vídně ↔ 15.990 Kč

TIP! Delta Airlines ✈ Peru - akční letenky Lima z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Po necelých třech měsících tu máme nové akční letenky do jihoamerického Peru. Odlety z německého Berlína střídají o něco dostupnější lety z rakouského hlavního města Vídeň. Na co se těšit? Zpáteční akční letenky Lima z Vídně za šestnáct tisíc Korun včetně poplatků. V tuto chvíli to je jediná varianta, jak se dostat výhodněji do země Inků.

Kdy letět do Peru za 15.990 Kč?

Americká letecká společnost Delta Air Lines vydala akční letenky do Peru s dostupností na příští rok, konkrétně na první čtvrtletí 2024.

Cestovní období: 12. leden 2024 až 16. březen 2024

Přestupy: Amsterdam a Atlanta

Zavazadla: Celkem 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené)

Přílet: Letiště Lima (LIM) Jorge Chavez International airport - Peru

Jak se dostat na letiště do Vídně?

Autobusem: Existují pravidelné autobusové spoje z Prahy přímo na letiště ve Vídni. Cesta trvá přibližně 4 hodiny a cena jízdenky se pohybuje od 400 do 650 Kč za jednu cestu.

Vlakem: Z Prahy můžete jet vlakem přímo do Vídně. Cesta trvá přibližně 4 hodiny a cena jízdenky se pohybuje od 500 do 1000 Kč za jednu cestu, v závislosti na typu vlaku a zvolené třídě.

Jak se dostat z letiště Jorge Chavez do centra Limy?

Taxi - Taxík je klasický způsob, jak se dostat z letiště do centra města Lima. Cena za jízdu se pohybuje mezi 20 a 30 USD (cca 440-660 Kč) v závislosti na tom, kam se chcete dostat a na provozu.

Autobusová doprava - Autobusová doprava je cenově dostupnou variantou, jak se dostat z letiště do centra města. Ceny se pohybují okolo 1,5 USD (cca 33 Kč) a jízdní doba je zhruba 45 minut. Mezi letištěm a centrem města Lima provozuje mnoho autobusových společností.

Airport Express Lima - Airport Express Lima je bezbariérová přepravní služba, která poskytuje přímé připojení z letiště do centra města. Cena za jízdu se pohybuje mezi 8 a 12 USD (cca 175-260 Kč) a jízda trvá asi 45-60 minut.

Pronájem automobilu - Pokud si přejete mít více svobody a pohodlí, můžete si pronajmout auto v jedné z mnoha autopůjčoven na letišti. Ceny se liší v závislosti na poskytovateli služeb a typu vozidla.

Co dělat v Peru?

Machu Picchu - Navštivte jedno z nejznámějších míst v Peru, Machu Picchu, kde se můžete projít mezi mohutnými kameny a obdivovat úchvatné výhledy na Andské hory.

Cusco - Přestaňte v Cuscu, bývalém hlavním městě Inků, a procházejte se úzkými uličkami plnými koloniálních budov a historických památek.

Huacachina - Zkuste něco odlišného a navštivte pouštní oázu Huacachina, kde se můžete projet na písečných dunách, surfovat po písku a pozorovat krásné západy slunce.

Arequipa - Objevte město Arequipa, známé pro svou architekturu z bílého kamene a krásný výhled na sopky v okolí.

Nazca - Podívejte se na tajemné linie Nazca, obrovské geoglyfy, které jsou viditelné pouze z letadla.

Lima - Navštivte peruánskou hlavní město Lima a ochutnejte některá z nejlepších peruánských jídel, procházejte se po historickém centru města a užijte si některé z mnoha kulturních akcí.

Pláže - Peru má mnoho krásných pláží, jako je například Máncora nebo Punta Sal, kde se můžete koupat a slunit.

Amazonka - Prozkoumejte peruánskou část Amazonky a objevte bohatou faunu a flóru v deštném pralese.

Colca Canyon - Navštivte druhý nejhlubší kaňon na světě, Colca Canyon, a sledujte kondory při létání nad místem.

Hory - Peru je známé pro své mohutné hory, jako je například Salkantay nebo Ausangate, takže pokud máte rádi turistiku, není lepší místo než Peru.

Náš tip

Levné letenky do Peru

Akční letenky Peru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.