TIP! Delta Airlines ✈ Jižní Amerika - Peru - akční letenky Lima z Vídně ↔ 15.990 Kč

TIP! Delta Airlines ✈ Peru - akční letenky Lima z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Nestihli jste v září reagovat na nové akční letenky do Peru v podání KLM a Air France? Nové podmínky pro vhodné lety nám na začátku týdne ukazuje americká letecká společnost Delta Airlines. Je tu nová varianta zpáteční letenek do Limy při odletech z rakouské Vídně. Tam a zpátky to na křídlech Delty momentálně otočíme za 15.990 Korun.

Kdy letět do Peru s Delta Airlines?

Začátek cestovního období je 29. ledna 2023. Lety do Limy z Vídně je u Delta Airlines možné podnikat až do 16. března s návraty nejpozději 24. března 2023.

Jaká mě čeká cesta do Jižní Ameriky?

Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat (VIE). Následně se letí do Amsterdamu (AMS), kde nás čeká první ořestup na trase. Druhý je v Atlantě (ATL) - USA. Finální přílety jsou na letiště Lima (LIM) Jorge Chavez International airport - Peru. A co zpátky? Vynecháme Amsterdam a místo toho budeme přestupovat v Paříži (CDG).

Doprava zavazadel do Peru

K letenkám máme u Delta Airlines zdarma celkem dopravu tří zavazadel. Dvě příruční si vezmeme na palubu a to poslední si necháme odbavit.

Náš tip

Konkurencí tomuto tarifu jsou nyní jenom letenky Lima z Vídně od Air Canada za 18.490 Kč, všechny ostatní tarify jsou vyprodány, tak si pospěšte, dokud nezmizí i linka od Delta Airlines.

Akční letenky Peru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.