TIP! Delta Air Lines ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Vídně ↔ 12.990 Kč

TIP! Delta Air Lines ✈ Střední Amerika - Guatemala - akční letenky Guatemala City z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

United Airlines má výraznou konkurenci na lince do Střední Ameriky! Na scénu nastupuje další americká letecká společnost, tentokrát mají co nabídnout u Delta Air Lines. Podívat se s ní můžeme do Guatemaly. Zatímco United Airlines létají z Berlína, Drážďan a Mnichova, Delta Airlines má akční letenky do Guatemala City s odletem z Vídně.

Kdy letět do Guatemaly?

S Deltou Air Lines určitě až v příštím roce! Objednejte si s předstihem levné letenky do Guatemala City z Vídně za třináct tisíc Korun v termínech od 17. ledna 2023 do 13. března 2023.

Jak se cestuje do Střední Ameriky?

Delta Air Lines odlétá z Vídeňského letiště Schwechat (VIE) s přestupem v Paříži - letiště Charles de Gaulle (CDG) - Francie (na přestup máme cca 1h a 45 min). Poté letíme do Los Angeles (LAX), kde se můžeme zdržet déle. Z L.A. už pak rovnou na Guatemala City (GUA) La Aurora airport - Guatemala.

Doprava zavazadel do Guatemaly

Do Guatemala City přepravíme zdarma celkem 3 zavazadla. 2 příruční + 1 odbavené.

Tip redakce

Jak už jsme zmínili, současné do Guatemaly létá v akci i United Airlines. Odlety z německých letišť dokonce vychází ještě výhodněji. Nabídku letenek uvidíte níže.

Akční letenky Guatemala City

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.