TIP! Delta Air Lines ✈ Jamajka - akční letenky Montego Bay z Prahy 17.690 Kč

TIP! Delta Air Lines ✈ Jamajka - akční letenky Montego Bay z Prahy 17.690 Kč
Rezervace letenky

Cestovatelé, pozor! Je tu první letošní akční letenka na Jamajku. Loňský tarif aerolinek Air Canada nyní nahrazuje spoj americké letecké společnosti Delta Air Lines. Dopravce cílí na oblíbené turistické letovisko Montego Bay na západním pobřeží Jamajky. Využijte zlevněné letenky do Montego Bay s odletem z Prahy, aktuálně v cenové relaci 17.690 Kč.

Kdy letět do Montego Bay?

Tyto letenky na Jamajku s odlety z Česka se plánují s předstihem na první kvartál příštího roku (2024). V tuto chvíli spoj nemá žádnou smysluplnou konkurenci.

Dopravce: Delta Air Lines

Cestovní období: 9. leden 2024 až 2. duben 2024

Odlet: Praha (PRG) - Česko

Přestup: Amsterdam (AMS), Atlanta (ATL)

Přílet:  Montego Bay (MBJ) Sangster - Jamajka

Zavazadla: Celkem 3 zdarma (2 příruční + 1 do podpalubí)

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Veřejný autobus: Můžete využít místní veřejný autobus, který je nejlevnější možností. Cena jízdného je přibližně 1-2 USD a doba jízdy závisí na dopravních podmínkách.

2. Shuttle autobusy: Některé hotely a turistické společnosti nabízejí shuttle autobusové služby z letiště do centra Montego Bay. Tyto služby mají obvykle pevně stanovenou cenu, která se pohybuje kolem 10-15 USD na osobu.

3. Taxi: Taxislužba je dostupná přímo před letištní budovou. Cena za taxi do centra Montego Bay se pohybuje mezi 20-30 USD v závislosti na vzdálenosti a provozu.

Je důležité si uvědomit, že ceny se mohou mírně lišit v závislosti na sezóně a individuálních dohodách s řidiči. Doporučuje se předem zjistit aktuální ceny a sjednat cenu přepravy s řidičem, aby nedošlo k překvapení.

Co dělat v Montego Bay?

1. Návštěva Doctor's Cave Beach: Tento krásný plážový resort je známý svými jemnými písečnými plážemi a průzračnou vodou. Relaxujte na pláži, koupání v karibském moři nebo si vyzkoušejte potápění s šnorchlováním a pozorování korálových útesů.

2. Procházka po Hip Strip: Hip Strip je oblíbená ulice v centru Montego Bay, plná obchodů, restaurací, barů a klubů. Procházejte se po ulici, ochutnejte místní kuchyni, vyzkoušejte tradiční rumové koktejly a zažijte živou atmosféru města.

3. Návštěva Bob Marley Experience: Jméno Boba Marleyho je neodmyslitelně spojeno s Jamajkou. V Montego Bay si můžete užít Bob Marley Experience, kde se můžete dozvědět více o životě a odkazu tohoto legendárního hudebníka. Prohlédněte si muzeum, poslechněte si jeho hudbu a prožijte autentický jamajský zážitek.

4. Výlet do Dunn's River Falls: Z Montego Bay se můžete vydat na výlet do blízkého Ocho Rios a navštívit Dunn's River Falls. Tato přírodní vodní kaskáda je jednou z nejznámějších atrakcí na Jamajce. Vylezte po kaskádách, procházejte se po tropických stezkách a vychutnejte si osvěžující koupání v přírodních bazénech.

5. Golfové hřiště: Milovníci golfu si mohou zahrát na jednom z mnoha golfových hřišť v okolí Montego Bay. Region je známý svými luxusními golfovými resorty s krásnými hřišti a pohádkovými výhledy.

Akční letenky Montego Bay

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.