TIP! Delta Air Lines ✈ Jamajka - akční letenky Kingston z Prahy 18.290 Kč

TIP! Delta Air Lines ✈ Jamajka - akční letenky Kingston z Prahy 18.290 Kč
Rezervace letenky

Málo vídané akční letenky na Jamajku mají pokračování. Po dnešním tipu na let do Montego Bay tu máme i tip na letenky do Kingstonu, hlavního a největšího města Jamajky. Podobně jako u Montego Bay můžeme vyrazit při odletu z letiště Praha, tentokrát za 18.290. Za zrodem výhodných tripů na Jamajku stojí aerolinka Delta Air Lines.

Kdy letět do Kingstonu z Prahy?

Dopravce: Delta Air Lines

Cestovní období: 23. listopad 2023 až 27. březen 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Amsterdam (AMS), Atlanta (ATL)

Přílet: Kingston (KIN) Norman Manly Arpt Jamajka

Zavazadla: 3 zdarma (2 příruční + 1 odbavené)

Jak se dostat z letiště?

1. **Taxi**: Na letišti je mnoho taxi služeb. Při výstupu z letištní budovy byste měli vidět stanoviště taxi. Jízda do centra města by měla trvat přibližně 30 minut, v závislosti na dopravní situaci. Ceny mohou kolísat, ale obecně by měla jízda stát kolem 25-35 amerických dolarů.

2. **Shuttle služby**: Některé hotely nebo cestovní agentury nabízejí přepravní služby z letiště přímo do hotelu. Je dobré se na tuto možnost zeptat při rezervaci ubytování.

3. **Pronájem auta**: Pokud plánujete cestovat po ostrově, možná byste měli zvážit pronájem auta. Na letišti jsou k dispozici stánky s pronájmem aut.

4. **Veřejná doprava**: MHD je obecně nejlevnější možností, ale může být méně pohodlná a může vyžadovat více času. Místní autobusy jezdí z letiště do centra města, ale frekvence a spolehlivost mohou být proměnné.

Co dělat v Kingstonu?

1. **Prozkoumejte Bob Marley Museum**: Navštivte tento museum věnované legendárnímu reggae umělci Bobu Marleymu, který svými písněmi inspiroval celý svět. Muzeum se nachází v Marleyově původním domě a představuje fascinující pohled na jeho život a dílo.

2. **Navštivte Devon House**: Tento nádherný koloniální dům byl postaven v roce 1881 prvním černým milionářem Jamajky, George Steiblem. Dnes se zde nachází několik obchodů, restaurací a známá zmrzlinárna Devon House I-Scream.

3. **Objevte Blue Mountains**: Blue Mountains jsou domovem slavné jamajské Blue Mountain kávy. Můžete se vydat na pěší túru, vychutnat si nádherné výhledy, navštívit kávové plantáže a ochutnat jednu z nejlepších káv na světě.

4. **Zkuste jamajskou kuchyni na Faith's Pen**: Na tomto tržišti na otevřeném vzduchu můžete ochutnat tradiční jamajskou kuchyni, včetně jerk kuřete, curry kozího masa a různých mořských plodů.

5. **Procházka po downtown Kingstonu**: Prozkoumejte historické části města, kde najdete několik kulturních památek a historických budov, jako je Ward Theatre a Kingston Parish Church.

6. **Navštivte National Gallery of Jamaica**: Toto je největší veřejná umělecká galerie na Jamajce a domov mnoha významných děl jamajského umění.

7. **Relaxace na pláži Lime Cay**: Tato malá, nádherná pláž je ideálním místem pro relaxaci, koupání a snorklování. Je dostupná lodí z Kingstonu.

8. **Připojte se k jamajskému karnevalu**: Pokud navštívíte Kingston na jaře, nenechte si ujít jamajský karneval, plný barev, hudby a tance.

Akční letenky Kingston (Jamajka)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.