TIP! Czech Airlines - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy (zpáteční) 7.690,- Kč

TIP! Czech Airlines - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Dubaj z Prahy (zpáteční) 7.690,- Kč
Rezervace letenky

Odpočinek v Dubaji? Velmi zajímavé podmínky pro let do Spojených Arabských Emirátů s odletem z Česka nám teď předložily České Aerolinie. Na dobré cenové úrovni je teď ČSA zpáteční letenka Dubaj s odletem z Prahy. Tam a zpátky nás česká letecká společnost dopraví v akci za 7.690,- Kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Akční linku Czech Airlines na trase do Dubaje z Prahy můžeme využít při odletu od 31. března do 8. května. Jedná se o výprodej posledních volných míst, tak rezervaci nedoporučujeme oddalovat.

Do Dubaje letí České Aerolinie přímo bez přestupu. Odlety jsou z letiště Praha (PRG) - Česko a přílety jsou na letiště Dubaj (DXB) Dubai airport - SAE. Doba letu je 6 hodin.

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Dopravce: České Aerolinie

Pakliže byste si přáli jiné řešení letu do Dubaje, je možné se svěřit Wizz Air. Přehled najdete na stránce levné letenky do SAE.

TIP: Létá se také do Abu Dhabi od 1.991,- Kč.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.