TIP! Croatia Airlines ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky Split z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.690 Kč

TIP! Croatia Airlines ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky Split z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.690 Kč
Rezervace letenky

Letět z Česka do Chorvatska není žádná utopie. Na trh vstoupila chorvatská národní letecká společnost Croatia Airlines s novými mimosezónními i sezónními letenkami do Dalmácie. V plánu jsou klasické obousměrné lety do Splitu z Prahy za jednotných 3.690 Kč. Je to ideální alternativa, kdo nechce letět z Vídně s aerolinkami Wizz Air.

Letenky do Splitu z Prahy také na léto!

Využijte spoje Croatia Airlines při cestě do Chorvatska z Česka jak na jaře, tak i v létě a dokonce i na podzim. Letenku Praha - Split a zpátky za 3.690 Kč si snadno booknete přes kalendář, kde najdeme vybrané dny od 15. května až do 9. října. Pro každý měsíc jsou vypsaný asi 4 dny, v kterých se dá takto cestovat do Dalmácie.

Přímý let z Česka do Chorvatska

Hledáte li přímé letecké spojení mezi těmito dvěma zeměmi, pak Split z Prahy od Croatia Airlines je ideální varianta. Odlétá se z ruzyňského letiště Václava Havla (PRG) v Praze s přistáním na letišti (SPU) Split airport - Dalmácie - Chorvatsko. V ceně je zahrnut i zpáteční let.

Doprava zavazadel u Croatia Airlines

Zdarma se přepravuje jedno příruční zavazadlo. Kromě příručního zavazadla si cestující u Croatia Airlines smí sebou vzít na palubu také bez doplatku věci osobní věci jako například: deštník, hůl, malý foťák, dalekohled, náprsní tašku, brašnu s notebookem, knížku do kapsy, dětskou postýlku, nebo dětské jídlo, skládací invalidní vozík a taky berle.

Akční letenky Split

Náš tip

Jako alternativu přikládáme také lowcost letenky do Splitu z Vídně od Wizz Air v cenové relaci od 1.322 Kč.

Akční letenky Split

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.