TIP! Chorvatsko s odletem z Česka - Dalmácie - akční letenky do Zadaru z Prahy ↔ od 880 Kč

TIP! Chorvatsko s odletem z Česka - Dalmácie - akční letenky do Zadaru z Prahy ↔ od 880 Kč

Jak se elegantně dostat z České republiky do oblíbeného Chorvatska? Na konci června jsme psali o letenkách Praha - Zadar a zpátky od 1.513 Korun. Co se změnilo? Je tu poloviční cena! Do chorvatského letoviska létá Ryanair z Prahy, Vídně a Norimberku. Zpáteční lety z naší vlasti nyní vychází nejlépe. Stačí k tomu 880 Korun.

Kdy letět do Chorvatska?

Letenky do města Zadar s odlety z Prahy koupíme u Ryanair na období 15. červenec 2022 až 29. října 2022. Nejlevnější letenky připadají na konec září a říjen.

Jak poletím do Dalmácie?

Odlety se uskutečňují na palubě nízkonákladovek Ryanair z letiště Praha (PRG) - Česko s přílety na Zadar (ZAD) Zadar airport - Chorvatsko.

Akční letenky Zadar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.