TIP! Chorvatsko pod 7 stovek ✈ levné letenky Zagreb z Bratislavy ↔ 674 Kč

TIP! Chorvatsko pod 7 stovek ✈ levné letenky Zagreb z Bratislavy ↔ 674 Kč
Rezervace letenky

Za málo peněz, hodně muziky! I v dnešní době zdražování lze narazit na povedené cestovatelské pobídky. Převážně ty na vlastní pěst, které vám ušetří nejvíce peněz. Dnes pro vás máme tip na hlavní město a kulturní srdce Chorvatska s cenou do sedmi stovek za obousměrný let. Inspirujte se levnou letenkou do Zagrebu z Bratislavy za 674 Kč!

Letenky do Zagrebu ze Slovenska stojí pár šlupek!

Níže se můžete podívat na nejvýhodnější ceny letenek do chorvatského Zagrebu na konkrétní měsíce. Vychází to fakt parádně i na letní prázdniny.

- duben - Ryanair - Chorvatsko - Zagreb z Bratislavy 674 Kč

- květen - Ryanair - Chorvatsko - Zagreb z Bratislavy 722 Kč

- červen - Ryanair - Chorvatsko - Zagreb z Bratislavy 864 Kč

- červenec - Ryanair - Chorvatsko - Zagreb z Bratislavy 1.261 Kč

- srpen - Ryanair - Chorvatsko - Zagreb z Bratislavy 1.539 Kč

Náš tip

Zadar, Dubrovník, Split, Pula, to jsou další atraktivní chorvatská letoviska, kam se dostaneme letecky za málo peněz. Podrobnosti o aktuálních tarifech najdete na stránce levné letenky do Chorvatska.

Akční letenky do Zagrebu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.