TIP! Chorvatsko ✈ Dalmácie - posezónní levné letenky do Zadaru z Prahy ↔ od 879 Kč

TIP! Chorvatsko ✈ Dalmácie - posezónní levné letenky do Zadaru z Prahy ↔ od 8799 Kč
Rezervace letenky

Kdo nemá zafixované Chorvatsko jen jako místo k letnímu válení u moře by možná rád vyrazil i teď po skončení hlavní letní turistické sezóny. Má to své výhody. Kormě letenek za pár korun si dobrodruh užije i klid na výlety a prohlídku památek, které přes léto najdete jen stěží. Doporučujeme Dalmácii při odletu z České republiky za 879 Kč!

Kdy letět do Chorvatska z Česka a zpátky do tisícovky?

Necháváte cestu vždy až na poslední chvíli? Tohle není dobrý nápad. Kdo by chtěl letět do Zadaru už zítra, zaplatí například pětinásobek, než kdyby letěl až za 14 dní. Ideálně tedy vychází cestovat na přelomu září a října.

Do Chorvatska letecky bez kompromisu

Tohle je lowcost s odletem z Prahy. Cestovat z hlavního města je nejvýhodnější pro většinu Čechů, protože se tím nijak nezvyšují další náklady. Linka je blesková. Na letišti Zadar aiport v Dalmácii budeme za hodinu a čtvrt. Dopravce je letecká společnost Ryanair.

Přeprava zavazadel do Chorvatska

Jestli nebalíte půlku domova, vystačíte si s příručním zavazadlem, které je zdarma (40x25x20 cm). Chceme li další, objednejte si službu priority boarding a máme další o rozměrech 55 x 40 x 20cm do váhového limitu 10 kg.

Tip redakce

Máte vybraný termín? Pak vemte platební kartu a ihned proveďte rezervaci. U lowcost letenek ty místa mizí před očima a tak i krátké odložení bookingu letenek může mít za příčinu už nedostupnost a nebo podstatné dražení. Proto vždy doporučujeme v takovém případě postupovat co nejrychleji. Níže najdete i nízkonákladové verze letů do Zadaru s odlety z Vídně a Norimberku.

Akční letenky Zadar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.