TIP! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Split z Vídně, Berlína a Krakova (tam a zpět) od 1.069,- Kč

TIP! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Split z Vídně, Berlína a Krakova (tam a zpět) od 1.069,- Kč
Rezervace letenky

Jsou tu 3 nové možnosti letu do Dalmácie. Jak se vypravit na Jadran? Ukážeme si dva tarify do Splitu s odlety z Vídně a nebo Krakova, které obhospodařuje letecká společnost Wizz Air a taky nevynecháme levné letenky Split s odlety z Berlína od dopravce Easyjet. Cena zpátečních letů do chorvatského přístavu začíná na 1.069,- Kč.

Odlety z Vídně - tyto levné letenky do Splitu od Wizz Air jsou momentálně nejlevnější, koupíme je od 1.069,- Kč. Termíny od 3. června do konce září 2022.

Odlety z Berlína - lowcost lety Split od Easyjet se prodávají od 1.406,- Kč s termíny od 27. března až do 28. října 2022.

Odlety z Krakova - třetí levné letenky do Splitu má pod palcem opět Wizz Air. Podmínky jsou cena od 2.071,- Kč a volná místa od 16. června. Nejméně stojí zpáteční letenka do Chorvatska na říjen.

TIP: Přehled nejžádanějších letenek Chotvatsko na rok 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.