TIP! China Eastern Airlines ✈ Nový Zéland - akční letenky Auckland ↔ 15.990 Kč

TIP! China Eastern Airlines ✈ Nový Zéland- akční letenky Auckland  ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Konečně! Kdo za poslední půlrok plánoval let na Nový Zéland, musel si řádně připlatit. Loni v srpnu jsme mohli cestovat do Aucklandu v kombinovaném akčním spoji za 24.590 Kč. Nyní ušetříme skoro 9 tisíc. Jak na to. Klíč k levné letence do Aucklandu má letecká společnost China Eastern Airlines. Při letu z Budapešti zaplatíme jen 15.990 Kč.

Kdy letět na Nový Zéland jen za 15.990 Kč?

Pakliže chcete takto výrazně ušetřit na letence na Nový Zéland, vyrazte na přelomu podzimu a zimy!

Dopravce: China Eastern Airlines

Cestovní období: 5. listopad 2023 až 11. prosinec 2023

Odlet: Budapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

Přílet: Auckland (AKL) Auckland Arpt Nový Zéland

Zavazadla: celkem 3 zavazadla zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Jak se dostat z Česka do Budapešti?

1. Vlak: Vlakem z Prahy můžete jet přímým spojem rovnou do Budapešti. Jízda trvá přibližně 6-8 hodin, v závislosti na konkrétním spoji.

2. Autobus: Mnoho dopravních společností provozuje autobusové linky z různých českých měst do Budapešti. Jízda autobusem trvá přibližně 4-6 hodin.

3. Vlastní automobil: Pokud preferujete cestování vlastním automobilem, můžete si projet cestu z České republiky do Budapešti po dálnici. Jízda autem trvá přibližně 4-5 hodin, v závislosti na dopravních podmínkách.

Jak se po příletu na Nový Zéland dostat z letiště?

Po příletu na letiště Auckland (AKL) máte několik možností, jak se dostat do centra města:

1. SkyBus: SkyBus je populární možností pro přepravu z letiště do centra Aucklandu. Jezdí pravidelně a nabízí pohodlnou a cenově dostupnou variantu. Jízda trvá přibližně 45 minut a cena se pohybuje kolem 18 NZD (novozélandských dolarů).

2. Taxi: Taxi je další možností pro pohodlný přesun. Na letišti najdete stanoviště taxíků a můžete si vybrat licencované taxi. Cena za jízdu do centra se pohybuje mezi 70 a 90 NZD v závislosti na dopravní situaci a konkrétním cíli.

3. Uber nebo jiná ride-sharing služba: V Aucklandu je dostupná služba Uber a dalších ride-sharing aplikací. Přes mobilní aplikaci si můžete objednat soukromý převoz za přibližně 50-70 NZD.

4. Pronájem automobilu: Pokud preferujete nezávislost a chcete si prozkoumat město a okolí, můžete si pronajmout automobil přímo na letišti. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat v Aucklandu?

V Aucklandu, fascinujícím městě na severu Nového Zélandu, nebudete mít nouzi o zajímavosti a atrakce. Zde je seznam několika hlavních míst, která stojí za návštěvu:

1. Sky Tower: Vydejte se na nejvyšší věž v jižní polokouli, kde si můžete vychutnat úchvatný výhled na město a okolní krajinu. Máte možnost i vyzkoušet si adrenalinové atrakce jako SkyWalk nebo SkyJump.

2. Aucklandské muzeum: Prozkoumejte bohatou historii a kulturu Nového Zélandu v Aucklandském muzeu. Zde naleznete fascinující výstavy o původních obyvatelích Maorech, přírodě, geologii a mnoho dalšího.

3. Devonport: Přejeďte trajektem na překrásný poloostrov Devonport. Toto malebné přímořské městečko je plné historických budov, uměleckých galerií, kaváren a krásných pláží. Nezapomeňte si prohlédnout ikonické sopky Rangitoto a Mount Victoria.

4. Waiheke Island: Vychutnejte si den plný relaxace na ostrově Waiheke, který je známý svými vinařstvími a krásnými plážemi. Prozkoumejte místní vinice, ochutnejte lahodné víno a objevte klidný ráj jen krátkou plavbou trajektem z Aucklandu.

5. Ponsonby: Vydejte se do čtvrti Ponsonby, kde najdete stylové butiky, restaurace, kavárny a umělecké galerie. Tato čtvrť je živá a plná módního a kulturního dění.

6. Mission Bay: Relaxujte na oblíbené pláži Mission Bay, která se nachází jen pár minut od centra města. Užijte si procházku po pobřežní promenádě, ochutnejte místní kulinářské speciality a vychutnejte si slunné počasí.

7. Auckland Zoo: Navštivte Aucklandskou zoo, kde se setkáte s exotickými zvířaty z celého světa. Zde se můžete seznámit s ikonickým kiwem, lvy, žirafami a mnoha dalšími druhy.

8. Piha Beach: Vyzkoušejte si surfování na legendární pláži Piha, která je známá svými vlnami. Tato pláž se nachází na západním pobřeží Aucklandu a nabízí krásnou scenérii.

Všechny akční letenky na Nový Zéland

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.