TIP! China Eastern Airlines ✈ Jižní Korea - ostrov Čedžu - akční letenky do Jeju City z Budapešti ↔ 13.790 Kč

TIP! China Eastern Airlines ✈ Jižní Korea - ostrov Čedžu - akční letenky do Jeju City z Budapešti ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Na mušku se nám dostala Jižní Korea! To, co bylo dlouho zapovězené, se pomalu stává opět realitou. Necelé 4 roky se českému cestovateli nepoštěstilo koupit si levnější letenku na jihokorejský ostrov Čedžu. Nyní se situace otočila o 360 stupňů s příchodem China Eastern Airlines akční letenky do Jeju City za 13.790 Kč při odletu z Budapešti.

Kdy letět na ostrov Čedžu?

Levné letenky na ostrov Čedžu jsou po dlouhé době dostupné skoro na celý zbytek roku 2023, tedy až na zimní období. China Eastern Airlines uvolnila akční lety Budapešť - Jeju City a zpět na odlety od 5. dubna s návraty do 26. října. Nechybí ani volná místa na léto.

Jak poletím na ostrov Čedžu?

Na ostrov v Jižní Koreji se letí s tříhvězdičkovou leteckou společností China Eastern Airlines z letiště Budapešť (BUD) Budapest Arpt - Maďarsko s jedním přestupem na Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt - Čína a konečným příletem na Jeju City (CJU) Jeju airport - ostrov Čedžu - Jižní Korea. Zpátky se letí po stejné trase, jen samozřejmě obráceně.

Doprava zavazadel na ostrov Čedžu

China Eastern Airlines  v základním balíčku letenky economy přidává celkem 3 zavazadla zdarma. Ty se dělí na 1 příruční a 2 odbavené.

Náš tip

Do země přezdívané jako "království poustevníků" vedou i jiné cesty. Například tento měsíc jsme vám ukázaly levné letenky do Soulu z Vídně na léto s cenou pod dvanáct tisíc. Ty byly sice rychle fuč, ale objeví se další. Nyní jsou dostupné jen lety do Soulu v byznys třídě z Budapešti od Lufthansy. Detaily najdete na stránce levné letenky Jižní Korea.

Akční letenky Jeju City (Čedžu)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.